Ünlü Sanatçıdan ‘Evdekal’ Desteği

0
159

Türkiye’deki Gürcü Müziğinin duayeni Bayar Şahin , sosyal Medya hesaplarından canlı yayınla konser vererek evde kal kapmanyasına destek veriyor.
Türkiye’deki Gürcü Müziğinin duayeni Bayar Şahin sosyal medya hesaplarından Türkçe Gürcüce Lazca, Megrelce, Hemşince oluşan şarkılar söyleyerek evde kalan takipçilerine moral desteği veriyor.
Bayar Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; ‘Ülkemizin içinde bulunduğu bu üzücü süreci birlikte dayanışma içerisinde geçireceğiz. Sosyal medyada çıkan haberlerle canımız sıkıla bilir bunların çoğu asılsız olduğu için sadece yetkililerinin almış olduğu önlemlere uyalım. Biliyorum evde sıkılıyorsunuz. Bu süreci mutlaka atlatmak için sabırlı olalım.Bende bu süreçte kendimi ve toplum sağlığını korumak için evde izole ediyorum.Sizde kendinizi izele edin.‘dedi
Şahin ayrıca takipçileriyle konser günlerini ve saatlerini paylaşırken;‘Allah sağlık huzur versin güzel günlerde birlikte şarkılar söylemeyi nasip etsin’ temennisinde bulundu.
Şahin’in gerçekleştirdiği konsere Türkiye’deki takipçilerinin yanı sıra Gürcistan’daki takipçilerinin de katılımı konserin ilk uluslar arası canlı yayın konseri olarak ilklere imza atmış oldu.
Bayar Şahin son olarak paylaşımında takipçilerine konser saatlerini de duyurdu.
Şahin paylaşımında;
“21 Mart Cumartesi saat 20:00’da Gürcüce, Lazca, Megrelce, Hemşince, Türkçe şarkılardan oluşan bir canlı yayın olacak. Konuşmaları Gürcüce yapacağım. İlgilenenlere duyurulur.”dedi.
21 მარტს 21:00 საათზე პირდაპირ ეთერი მექნება ამ საითზე. სახლში დარჩი და საითზე შემოდით არ დაივიცყოთ გელოდებით.
სიყვარულით და პატივისცემით ბაიარ შაჰინ {გუნდარიძე}

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here