KÜRTAJ YAPTIRAN GELİN BAKİREYMİŞ!!!

1
802

Sevgili Okuyucularım;

Uzun bir aranın ardından tekrar sizlerle Ülke ve yerel gündemi değerlendirmek için bir aradayız. İlk makalemi yazmak için konu değerlendirmesi yaparken son günlerde hem ülkenin hem de yerelin gündemi olan Fetö’nün siyasi ayağı tartışmasına değinmek istiyorum.

Adalet ve Kalkınma Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisinin özellikle Genel Başkanları arasında Fetö’nün siyasi ayağı tartışmaları sıkça gündeme geliyor. Yok sizin damda çok var yok bizim damda hiç yok…

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından özellikle Adalet ve Kalkınma Partisi vaftiz edilerek arınmış edasıyla siyaset yaptığını sanıyor. Sormak istiyorum, 15 Temmuz öncesi benimde yazılarımda dile getirdiğim gibi; Zaman gazeteleri  yerel  ve ulusalda Adalet ve Kalkınma Partisi mensupları ve yöneticileri tarafından aboneliklerle şaha kaldırılmadı mı? Düzenlenen Türkçe Olimpiyatlarıyla bürokrasi Gülen’e övgüler dizerek tam kadro desteklemedi mi? Partinin bazı milletvekilleri o dönemlerde HOCA şimdi ise VATAN HAİNİ olarak atfedilen Gülen’in dizinin dibinde başörtüleriyle resim vermek için sıraya girmedi mi?

Şimdi sizler kalkmış diyorsunuz ki;biz bir birliktelik yaşadık! Hamilelik dış gebe çıktı! Biz bu günahı kürtajla temizledik ve biz bakireyiz !!! Şimdi halk bizim arkamızda dursun… Nasıl bir ruh halindesiniz ki, bu insanların aklıyla alay edebiliyorsunuz? Bugün yerelden alında üst düzey birçok bürokratınız bu günahın içinde yer almıştır ve halen daha makamlarında oturmaktalar.

Yaşanan bu tartışmalar devam ederken aklıma sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaretimizde söylediği bir söz geldi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli’yi şu anda Ordu Milletvekili olan Cemal Enginyurt ve Ordu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Recep Aydın ile ziyaret etmiştik. Ziyaret ettiğimiz tarihte Milliyetçi Hareket Partisinin üst düzey yöneticilerine yapılan kaset kumpası gündemdeydi. Sayın Bahçeli’ye konu ile ilgili değerlendirmesini sorduğumda bana şunları söyledi: “Bize bu komployu yapanları mevcut iktidar biliyor. Bunları yakalayacağına bunun üzerinden siyaset yapmaya çalışıyor. Bir gün gelecek bize bu komployu yapanlar aynı şeyleri onlara da yapacaklar. Ülkemize zor günler yaşatacaklar. Ama bu halk bu kumpası yemeyecek” demişti. Sanki Bahçeli 15 Temmuz’u daha öncesinden görmüş ve yorum yapmıştı.

Bugün ise Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı’nı Kılıçdaroğlu damında Fetöcü bulunduruyor suçlamasıyla gündeme geliyor. Aslında Cumhuriyet Halk Partisi bu omurgasızları yakinen biliyor. Bu omurgasızlar Genel Başkan Deniz Baykal ile ilgili kaset komplosunu kuranlar değil mi? Yaşanılan bu kadar olaylar ışığında halen kendi damlarında beslemeye uğraşıyorlarsa; önümüzdeki günlerde Cumhuriyet Halk Partisinde başka kaset iddialarını görmemiz yakındır.

Konunun özeti;

Nasreddin Hoca eşşeğinin ahırda olduğunu bildiği halde dağ, taş,tepe demeden eşşeğini ararmış…Bizlerde FETÖ’nün siyasi ayağını arıyoruz…

Haftaya görüşmek üzere, Allah’a Emanet olun…

 

1 YORUM

  1. Ibrahim bey öncelikle yeni siteniz hayırlı olsun Allah kolaylık versin
    Birde ” kürtaj yaptıran gelin bakireymis ” başlıklı yazınız dikkatimi çekti 🤣
    Ulusal medyada günlerdir tartışılmasına rağmen böyle tek satırla bukadar net ve anlaşılır tarif gerçekten görmedim tebrik eder başarılar dilerim

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin